FOTOMARATON

Fotomaraton  nazvaný „Aš 150 x jinak“ je akce, které se může zúčastnit široká veřejnost (od dětí po seniory). Během ní vzniknou unikátní fotografie k organizátorem vyhlášeným tématům.

Fotografovat bude možné nejen fotoaparáty, ale i mobilními telefony, a to proto, aby se soutěže mohl zúčastnit opravdu každý, kdo pocítí chuť zachytit, zvěčnit prchavý moment lidského bytí.

Vítězné fotografie amatérských umělců budou zveřejněny na stránkách, jež k tomuto výročí vznikly (také na stránkách spolku Karel Ašler), budou též vystaveny v Parku historie při jeho slavnostním otevření 17. 6. 2022.

Do soutěže se lze registrovat v pátek, 20.5. 2022, mezi 17. a 18. hodinou v aule ZUŠ R. Schumanna Aš nebo do 18. hodiny 20. 5. 2022 na assky.fotomaraton22@seznam.cz (zde uveďte jméno, příjmení, věk, emailovou adresu, telefonní číslo soutěžícího).

Úkolem všech soutěžících bude vyfotografovat a přinést, v sobotu 21. 5. 2022, mezi 17. a 18. hodinou, do vstupní auly ašské ZUŠ, na paměťovém médiu, na každé (nebo i jen na jedno) téma jednu fotografii.

Fotografie lze po předchozí dohodě poslat i elektronicky, přes aplikaci www.uschovna.cz  na email assky.fotomaraton22@seznam.cz.

Fotografie musí být pořízeny v době konání fotomaratonu a autorem musí být přihlášený soutěžící.

Fotografie mohou být barevné i černobílé, úpravy nejsou nijak omezeny.

Nezávislá porota pak anonymně vyhodnotí v jednotlivých kategoriích nejlepší snímky. Večer budou vyhlášeny neoficiální výsledky. 

Oficiální výsledky a informace o předání cen budou, po zpracování, zveřejněny na www.aslerky.info